Zábavná pečiatka na umývanie rúk

Na správne umývanie rúk ✓ Antibakteriálna ochrana, ochrana pred infekciami a vírusmi ✓ Motivuje deti k pravidelnému umývaniu rúk ✓ Zdravotne bezpečný atrament ✓ Dermatologicky testované ✓ Vydrží až 3 000 odtlačkov ✓ Chráňte svoje deti pred infekciami a vírusmi! 

Zobraziť viac
Objednajte si ešte dnes a my vám ju doručíme 12. - 17.10.
€9,95
€9,95

Každé ráno sa na detských rúčkach usadí príšerka. Malý rytier alebo nebojácna princezná majú za úlohu zbaviť sa jej do večera, pred spaním. Ale ako na to? Tajomstvo spočíva v tom, že príšera sa bojí vody a mydla. :-)

Zábavná pečiatka je skvelým pomocníkom pri každodennej hygiene. Motivuje deti k pravidelnému umývaniu rúk vodou a mydlom a chráni ich tak pred rôznymi infekciami či vírusmi. Atrament je zdravotne nezávadný a dermatologicky testovaný. 

APLIKÁCIA A ODSTRÁNENIE

Odtlačte motív príšerky na chrbát ruky alebo dlane a nechajte ho zaschnúť približne počas doby 10 sekúnd. Pečiatka sa z pokožky postupne zmyje vodou a mydlom.

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Každú reklamáciu riešime individuálne a vždy sa snažíme vyhovieť potrebám našich zákazníkov. Pokiaľ nebudete s naším tovarom spokojní, vymeníme vám ho za iný alebo vám vrátime peniaze. Naše produkty sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, neobsahujú žiadne škodlivé látky, BPA ani ftaláty. Pečiatkový atrament je netoxický, certifikovaný pre styk s ľudskou pokožkou.  Všetky naše výrobky spĺňajú prísne normy EÚ, a preto sú vhodné pre deti. Vždy však treba mať na pamäti, že pečiatky nie sú hračky, a preto by ich na predmety mali aplikovať dospelí. V prípade, že necháte označovanie vecí na deti, mali by tak robiť výlučne pod dohľadom dospelých osôb.

Razítko na mytí rukou

  • Dermatologicky testovaný atrament vhodný pre pokožku
  • Zábavný spôsob, ako naučiť dieťa pravidelne si umývať ruky
  • Aplikujte ráno, večer skontrolujte, či sú ruky čisté
  • Pečiatka MICROBAN (antibakteriálny povrch) vydrží až 3000 odtlačkov

Nálepky s menom pre deti do školy a škôlky

Vhodné pre deti a šetrné k životnému prostrediu
Vhodné do práčky, sušičky a do mikrovlnnej rúry
Možno umývať v umývačke riadu
100 % záruka spokojnosti
SPS Express One kuriér len za € 2.5
Nápomocna zákaznická podpora
Doprava zdarma pri objednávke nad €30,00