Upozorňujeme na to, že právo na odstúpenie od zmluvy sa v súlade s platnými právnymi predpismi nevzťahuje na tovar upravený podľa požiadaviek spotrebiteľa nalebo na tovar prispôsobený osobným požiadavkám, ako je napríklad puzzle z fotky alebo iný foto-tovar.

Právo na odstúpenie od zmluvy

Máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.

Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy musíte informovať o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením zaslaným e-mailom na [email protected]

Zrušenie objednávky

Objednávku môžete zrušiť až do okamihu, keď ju začneme tlačiť. V takom prípade vám do 3 pracovných dní vrátime peniaze v plnej výške. Objednávku môžete zrušiť zaslaním e-mailu na adresu [email protected].

Každú sťažnosť riešime individuálne a vždy sa snažíme vyhovieť potrebám našich klientov. Ak nebudete s naším tovarom spokojní, vymeníme vám ho za iný alebo vám vrátime peniaze. Keďže nálepky sú vyrobené na mieru (t. j. len pre vás), nebudeme žiadať ich vrátenie.