Nalepovacie menovky na oblečenie

Samolepky na oblečenie s menom a rôznymi detskými motívmi ✓  Ideálne na označovanie oblečenia do školy, škôlky a táborov ✓ Vodeodolné, vhodné do práčky aj sušičky ✓ Veľmi odolné voči oderu ✓ V prípade potreby sa dajú ľahko odstrániť ✓ Lepia sa na visačku s návodom alebo logom výrobcu, nie priamo na látku ✓ Jednoducho ich odlepíte a nalepíte ✓ Vyberte si zo širokej ponuky motívov nielen pre deti!

Zobraziť viac

Napíšte text na nálepky

Zvolte tvar nálepky

Zvolte motív

Vyberte si farebnú kombináciu

Objednajte si ešte dnes a my vám ju doručíme 12. - 17.10.

Zvoľte si veľkosť balenia

Štandard

48 samolepiek

€10,95

Najvýhodnejšie

144 samolepiek

€19,95

ušetrite €12,90

Nalepovacie menovky sú ideálne na jednoduché a rýchle označenie oblečenia, ktoré dávate svojim potomkom do škôlky, školy, táborov, kúpeľov alebo do rôznych športových a iných klubov. Jednoducho ich nalepíte na štítok s informáciami o oblečení. Je to také ľahké, že to zvládnu aj deti. Vďaka nálepkám na oblečenie už nebudete musieť zložito hľadať stratené alebo vymenené kusy odevov. Vyberte si z našej bohatej ponuky farebných vzorov a motívov!

APLIKÁCIA A ODSTRÁNENIE

Menovky sa nelepia priamo na oblečenie, ale sú určené na nylonové štítky s informáciami o materiálovom zložení odevu. Ak nemáte na oblečení podobné štítky, odporúčame zakúpiť si naše nažehľovacie menovky alebo textilné pečiatky. Samolepky na oblečenie je možné odstrániť jednoduchým odlepením. Na ešte rýchlejšie odstránenie môžete použiť sušič vlasov, ktorý lepidlo zahreje a uvoľní.

PRANIE A SUŠENIE

Oblečenie s našimi nálepkami môžete prať v práčke a sušiť v sušičke. Odporúčaná teplota prania je maximálne 40 stupňov pri 800 otáčkach za minútu. Vždy počkajte s praním aspoň jeden deň po aplikácii nálepiek na odev, aby lepidlo poriadne zaschlo.

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Každú reklamáciu riešime individuálne a vždy sa snažíme vyhovieť potrebám našich klientov. Ak nebudete s naším tovarom spokojní, vymeníme vám ho za iný alebo vám vrátime peniaze. Naše produkty sú vyrobené z vysokokvalitného a odolného materiálu, neobsahujú žiadne škodlivé látky, BPA ani ftaláty, pečiatkový atrament je netoxický. Všetky naše výrobky spĺňajú prísne normy EÚ, a preto sú vhodné pre deti. Nezabudnite však, že nálepky nie sú hračky, preto by ich na odev mali aplikovať iba dospelí. V prípade, že necháte označovanie predmetov na deti, mali by tak robiť výlučne pod dohľadom dospelých osôb.

Nalepovacie menovky na oblečenie

  • Jednoduchá aplikácia na nylonové visačky na oblečení
  • Vhodné na jednoduché a rýchle označenie odevov
  • Vhodné pre práčku a sušičku
  • Kvalita a trvanlivosť, ktorým môžete dôverovať

Pokyny na použitie

  1. Nálepky na odevy nalepte na povrch zbavený nečistôt a mastnoty.
  2. Odlepte samolepku z hárku a pevne ju pritlačte na visačku s informáciami o oblečení.
  3. Vyhlaďte okraje a vytlačte všetky vzduchové bubliny pod nálepkou.
  4. Pred vložením nálepky do práčky ju nechajte 24 hodín schnúť.
  5. Majte na pamäti, že nálepky nie sú hračky a mali by byť aplikované dospelou osobou.

Nálepky s menom pre deti do školy a škôlky

Vhodné pre deti a šetrné k životnému prostrediu
Vhodné do práčky, sušičky a do mikrovlnnej rúry
Možno umývať v umývačke riadu
100 % záruka spokojnosti
SPS Express One kuriér len za € 2.5
Nápomocna zákaznická podpora
Doprava zdarma pri objednávke nad €30,00