Výmena štočku

Ak chcete vymeniť novú látkovú pečiatku, odstráňte hornú časť pečiatky potiahnutím smerom nahor, stlačte pečiatku a pôvodná pečiatka vypadne. Vrchnú časť pečiatky nasaďte späť a novú pečiatku vložte na miesto pôvodnej. Stlačte pečiatku a nová doska sa zacvakne na miesto. Potom odporúčam urobiť niekoľko skúšobných odtlačkov, aby ste sa zbavili prebytočného atramentu na novej doske. 

Doplnenie atramentu do pečiatky

Pečiatka obsahuje rýchloschnúci atrament, ktorý má prirodzenú tendenciu zasychať. Ak sa nedopĺňa pravidelne aspoň každé 3 mesiace, pečiatka skôr či neskôr vyschne.

Odstráňte hornú časť pečiatky potiahnutím smerom nahor, stlačte pečiatku a pôvodná platňa vypadne. Do každého otvoru nakvapkajte 2 kvapky, spolu 6 kvapiek. 

Nasaďte späť vrchnú časť pečiatky a umiestnite doštičku na pôvodné miesto. Stlačte pečiatku, čím sa doska udrží tam, kde má byť. Odporúčam niekoľko skúšobných odtlačkov, aby ste sa zbavili prebytočného atramentu. 

Videonávod

UPOZORNENIE

Naše výrobky sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, neobsahujú žiadne škodlivé látky, BPA ani ftaláty, atrament pečiatky je netoxický. Všetky naše výrobky spĺňajú všetky normy EÚ, a preto sú vhodné pre deti. Nezabudnite však, že pečiatky nie sú hračky a mali by ich používať dospelí alebo pod dohľadom dospelých.