Permanentná fixka na samolepky

Vhodná na popisovacie samolepky ✓ Na nálepku môžete napísať čokoľvek, napr. meno, dátum, správu atď. ✓ Text je možné zo samolepky odstrániť alkoholom ✓ Popíšte svoje veci ľahko a rýchlo!

Zobraziť viac
Objednajte si ešte dnes a my vám ju doručíme 12. - 17.10.
€1,95
€1,95

Na samolepku stačí fixkou napísať meno, dátum expirácie alebo čokoľvek iné a všetko máte jasne označené. Ak prestanete popis potrebovať, text jednoducho zmyjete a predmet označíte iným spôsobom. Permanentná fixka je vyrobená na báze alkoholu, takže ju možno z nálepky zotrieť handričkou namočenou v alkohole. Fixky sú vhodné na naše popisovacie samolepky. 

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Každú reklamáciu riešime individuálne a vždy sa snažíme vyhovieť potrebám našich zákazníkov. Pokiaľ nebudete s naším tovarom spokojní, vymeníme vám ho za iný alebo vám vrátime peniaze. Naše produkty sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, neobsahujú žiadne škodlivé látky, BPA ani ftaláty. Pečiatkový atrament je netoxický.  Všetky naše výrobky spĺňajú prísne normy EÚ, a preto sú vhodné pre deti. Vždy však treba mať na pamäti, že fixky ani samolepky nie sú hračky, a preto by ich na predmety mali aplikovať dospelí. V prípade, že necháte označovanie vecí na deti, mali by tak robiť výlučne pod dohľadom dospelých osôb.

Permanentná fixka na samolepky

  • K nálepkám s možnosťou označenia
  • Odstrániteľné pomocou alkoholu
  • Vhodné na domáce a kancelárske použitie
  • Jednoduchá aplikácia

Nálepky s menom pre deti do školy a škôlky

Vhodné pre deti a šetrné k životnému prostrediu
Vhodné do práčky, sušičky a do mikrovlnnej rúry
Možno umývať v umývačke riadu
100 % záruka spokojnosti
SPS Express One kuriér len za € 2.5
Nápomocna zákaznická podpora
Doprava zdarma pri objednávke nad €30,00