Vzorka - Veľryba

Chcete si vyskúšať kvalitu textilných fólií, na ktoré tlačíme naše samolepky na stenu? Radi by ste videli, ako v skutočnosti vyzerajú farby jednotlivých nálepiek? Chcete si vyskúšať, ako budú naše nálepky na stenu držať vo vašej izbe? Objednajte si vzorky, aby ste mohli otestovať kvalitu produktov, ktoré ponúkame.

Zobraziť viac
Objednajte si ešte dnes a my vám ju doručíme 11. - 14.10.
€1,00
€1,00

Testovacia vzorka nálepky na stenu

Naše nálepky na stenu tlačíme na vysokokvalitné textilné fólie, ktoré veľmi dobre držia na akejkoľvek stene. Ich veľkou výhodou je, že sa dajú opakovane odlepovať bez straty priľnavosti. Nemusíte sa teda obávať, že by ste jednotlivé obrázky nalepilo nakrivo. S ich umiestnením môžete experimentovať až kým nie ste spokojní s výsledkom. Potom stačí nálepky pritlačiť na stenu a vyhladiť prípadné vzduchové bubliny. Lepidlo sa aktivuje až po určitom čase, vďaka čomu sa nálepka úplne prilepí na stenu neskôr.

Jednotlivé motívy našich vzoriek sú zmenšené verzie skutočných nálepiek, ktoré ponúkame. Ak uvažujete o kúpe našich nálepiek na stenu, ale chcete si ich najprv vyskúšať, objednajte si vzorky a vyskúšajte si ich výhody. Sme presvedčení, že testovacie vzorky vás utvrdia o kvalite našich nálepiek.

Vzorky

  • Jednoduchá výzdoba detskej izby 
  • Vysokokvalitná umývateľná fólia a ekologická potlač
  • Jednoduchá aplikácia na akúkoľvek stenu
  • Opakované lepenie bez straty priľnavosti

Jednoduché nalepenie behom pár minút

Samolepky na stenu od Mama Labels sú perfektným spôsobom, ako rýchlo a jednoducho vyzdobiť a zútulniť detskú izbu. Krásne motívy, ktoré pre vás pripravili naši grafici, sa budú vynímať v každej izbičke, v ktorej sa vaše deti budú cítiť príjemne a pohodlne. Lepenie na stenu je veľmi ľahké a zvládnete ho bez problémov.

Niektoré samolepky sú však také veľké, že manipulácia s nimi môže byť pre jednu osobu náročná. Preto pri väčších nálepkách odporúčame, aby ich lepili dve osoby. S menšími kúskami si však hravo poradíte aj sami. Ak samolepky nalepíte krivo, nestane sa vôbec nič. Lepidlo na nálepkách umožňuje opakované nalepovanie a odlepovanie samolepiek. Tie sú vytlačené na špeciálnej fólii, ktorá je veľmi odolná, takže sa nemusíte obávať poškodenia. Rovnako tak sa nemusíte obávať, že by pri odstraňovaní fólie zo steny ostali na nej zvyšky lepidla a mohlo by dôjsť k poškodeniu omietky.

Rýchle doručenie

Samolepky vám pošleme do 3 dní v pevnej tube, ktorá zabráni akémukoľvek poškodeniu pri preprave.

Lepenie na stenu

Väčšie samolepky odporúčame lepiť na stenu vo dvojici. Tie menšie stačí jednoducho pritlačiť na plochu, ktorú majú zdobiť.

Nepodarilo sa? Nevadí

Samolepky môžete opakovane nalepovať a odlepovať až dovtedy, kým budete spokojní s definitívnym umiestnením. Následne pritlačte na stenu.

Vyzdobte celú detskú izbičku

Samolepky sú pomerne veľké. Sada vystačí na dekoráciu ako jednej steny, tak i celej detskej izby.

Nálepky s menom pre deti do školy a škôlky

Vhodné pre deti a šetrné k životnému prostrediu
Vhodné do práčky, sušičky a do mikrovlnnej rúry
Možno umývať v umývačke riadu
100 % záruka spokojnosti
SPS Express One kuriér len za € 2.5
Nápomocna zákaznická podpora
Doprava zdarma pri objednávke nad €30,00